PORADY PRAWNE

Nie zawsze będziesz potrzebował pomocy prawnika, czasami wystarczy skorzystanie z wiedzy jaką tutaj znajdziesz. Może Cię też ona zainspirować do dalszych poszukiwań w sieci.

Pamiętaj jednak, że wpisy na blogu nie mogą zastąpić indywidualnej pomocy prawnej, czy to w formie porady prawnej, analizy prawnej lub innego rodzaju usługi prawnej, gdyż istotą pomocy prawnej jest analiza konkretnego przypadku.

Jeżeli takiej pomocy potrzebujesz, to po mogę Ci ją zaoferować i jeśli się na nią zdecydujesz to zrobię wszystko co w mojej mocy, aby rozwiązać Twój problem.

W celu skontaktowania się ze mną masz kilka możliwych opcji:

Bezpośrednio ze mną możesz skontaktować się mailowo lub telefonicznie:

  • rstolarz@kancelariars.pl
  • 602 765 134

Możesz też zadzwonić do kancelarii i np. umówić się na spotkanie lub przesłać zapytanie do biura.

  • sekretariat@kancelariars.pl
  • 32 753 86 10

KIM JESTEM

RYSZARD STOLARZ

radca prawny

Doradzam pracownikom i pracodawcom w sprawach dotyczących wypadków przy pracy. Reprezentuje klientów zarówno na etapie poprzedzającym spór sądowy jak i w trakcie procesu. Zajmuje się postępowaniami dotyczącymi sprostowania protokołów powypadkowych, dochodzeniem odszkodowań, zadośćuczynień, rent wyrównawczych reprezentuje klientów w sporach z ZUS dotyczących renty wypadkowej jak i jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy.>>>>

rstolarz@kancelariars.pl
tel. 602 765 134

FACEBOOK

WZORY DO POBRANIA

NEWSLETTER

TEMATY GŁÓWNE

NAJNOWSZE WPISY

NAJNOWSZE KOMENTARZE

    ARCHIWUM